بارگذاری...

املاک پارادایس

مشاورین املاک پارادایس - لوگو

املاک پارادایس املاک پارادایس

  • موبایل :0918-111-0079
  • دفتر فروش :081-3821-3771
  • فکس :081-3821-3772
  • میدان بیمه - 30 متری عمار - روبروی هینا گل

تماس با فروشنده

بارگذاری...

سپاس خداوند را ، كه آسمان و زمين را آفريد و زمين را شادمانه انسان قرارداد

گروه مشاورين املاك پارادايس از سال 1382 فعاليت خود را در عرصه خدمات رساني املاك آغاز نمود. از همان ابتدا تمامي تلاش ما در عرضه خدمات مسكن به طريقی بوده است، كه مشتريان فهيم و عزيز ما بتوانند در کمترین زمان به بهترين نتيجه برسند.

اختصاص برنامه هاي هوشمند اطلاع رساني، راه اندازی وب سایت اینترنتی، کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام خدماتی بوده است که ما در این راستا به مشتریان فهیم خود ارائه نموده ایم. علاوه بر اين از همان ابتدا همكاري با شركت ساختماني آرمان ساز هگمتان پارس صورت پذيرفت تا بتوانيم در كنار خدمات بازار مسكن به ياري شما عزيزان در انجام پروژه هاي ساختماني همت گماريم.

در طي اين سالها با حضور مستمر در فضاي مجازي سعي نموديم تا در وقت و هزينه مشتريان خود صرفه جويي نماييم . اختصاص وبسايتي به پشتيباني و با نام مسكن پارادايس در راستاي همگام سازي املاك ثبت شده در دفتر در فضاي مجازي به منظور ارائه خدمات بطور راحت و آسان تر به شما عزيزان است . اميد است با نظرات و پيشنهادات شما عزيزان بتوانيم هر روز بيش از قبل در راستاي خدمت رساني سريع تر و بهتر گام برداریم. با تشکر و احترام مدیریت مجموعه پارادایس.

ثبت شده توسط املاک پارادایس